Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

Mokomi šokiai

KLASIKINIS ŠOKIS - Baletas – sceninio meno rūšis, kurios pagrindiniai elementai yra šokis, pantomima ir muzika. Sujungtas vientisas scenos veiksmas. Šiuolaikiniame balete plačiai naudojami ir gimnastikos bei akrobatikos elementai.

CHARAKTERINIAI ŠOKIAI – tai kitų pasaulio tautų šokiai: ispanų, airių, vengrų, uzbekų, rusų, indų, čigonų bei kt... Kiekviena tauta turi savo stilių, bruožus, charakterį, jausmus bei aprangą.

AEROBIKA – tai besikartojantys fiziniai pratimai, kurių metu yra panaudojama, kiek įmanoma daugiau raumenų grupių. Jie yra atliekami tam tikrą laiko tarpą. Sakoma, kad mankšta ne tik prailgina gyvenimą, bet ir suteikia gyvenimui daugiau spalvų ir teigiamų pojūčių. Dar svarbiau, kad mankšta padeda įveikti įtampą, psichologinį nuovargį ir depresiją.

Pagrindiniai šeipingo žingsniai: maži, intensyvūs, kombinuoti, kūno dizainas, „step“, Aeromix, AKD(apatinės dalies kūno stiprinimas), Latina, anceliulite, Tae-Bo.

MUZIKINIO ŽAIDIMO PAMOKOS VAIKAMS NUO 2-3 METŲ - tai šokiai, žaidimai, piešimas, renginiai, laikysenos lavinimas, pasakų klausymas.

 

©2010-2011, Neringos šokių studija

Sprendimas: regneo.lt